Янукович: В Україні має зростати прошарок середнього класу

Президент України Віктор Янукович переконаний, що в Україні має збільшуватися кількість представників середнього класу. Про це він заявив під час спілкування з колективом ВАТ "Подільський цемент" у Хмельницькій області, повідомляє прес-служба глави держави.

"Середній клас має зростати - і це буде справедлива соціальна політика", - зауважив Президент. Він вкотре наголосив, що головною метою української влади є подолання бідності. У цьому зв'язку Віктор Янукович нагадав, що вже сьогодні в Україні знижується рівень безробіття та покращується ситуація в економіці.

Президент також висловив переконання, що держава повинна переглянути механізм соціальних виплат, оскільки нині діючий "робить людей залежними від держави, принижує їх".

Віктор Янукович також звернув увагу на важливість збільшення пенсій та мінімальної заробітної плати. "Дуже важливо, щоб пенсія, мінімальна зарплата були такими, щоб дозволяли людям гідно жити", - сказав він.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся