ua en ru

Янукович: У створенні ЗВТ з ЄС залишається кілька неузгоджених питань щодо деяких груп товарів

14:24 30.09.2011 Пт
1 мин

У створенні зони вільної торгівлі (ЗВТ) з Європейським Союзом (ЄС) залишається кілька неузгоджених питань щодо деяких груп товарів. Про це заявив Віктор Янукович в інтерв'ю українським журналістам у Варшаві, передає офіційний веб-сайт Президента.

"Залишається ще кілька неузгоджених питань щодо створення зони вільної торгівлі... Я сподіваюся, що за ці два місяці, до грудня, ця робота буде проведена, і будуть знайдені компроміси", - сказав Янукович. Президент додав, що йдеться про деякі статті майбутньої угоди, а також про питання, які стосуються деяких груп товарів.

Глава держави ще раз наголосив, що Україна планує провести громадське обговорення щодо створення зони вільної торгівлі з ЄС і активно залучити до цієї дискусії національних товаровиробників. "Обов'язково будуть ще парламентські слухання за участю товаровиробників нашої держави", - сказав Президент.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: