Янукович: Україна стане дійсно незалежною, лише маючи сильну економічну основу

НовиниПолітика    24.08.2011 - 10:00

Президент Україна Віктор Янукович привітав громадян України з двадцятою річницею Незалежності України, яка відзначається 24 серпня. Про це повідомляє прес-служба Президента України.

"Шановні співвітчизники! Шановні громадяни України! Вітаю вас з двадцятою річницею Незалежності! Сьогодні ми святкуємо ювілей нашої молодої держави. Позаду 20 років новітньої історії, які змінили наше життя. А перед ними - ще століття слави і визвольної боротьби наших попередніх поколінь. Справжній фундамент нашого двадцятиріччя - це віковий досвід Київської Русі. В ті славетні часи наші землі були одним із духовних центрів європейської християнської цивілізації. Україна з гордістю продовжує цю місію і сьогодні. Наша історія нерозривно пов'язана із сучасною Європою.

Впродовж віків найкращі доньки та сини України мріяли про незалежну країну, в основі якої є свобода, гуманізм та демократія. І їхні мрії збулися. Ми здобули незалежність і стали свідками великої події - появи України на мапі світу. Двадцятиліття незалежності не далося Україні легко. Ми пережили роки романтичного піднесення, криз, популізму. Але незалежно від подій у державі люди працювали, виховували дітей і сподівалися на достойне життя, сильну та справедливу владу. Нині всі гілки влади об'єдналися заради спільної мети. Це - оновлення держави та побудова успішної України. Тепер справа за кожним із нас. 20 років - чудовий вік для нових починань та рішучих кроків. 20 років - вік молодості і вік надії. І цей день ми зустрічаємо з вірою в майбутнє. Ми модернізуємо країну та розбудовуємо економіку. Ми зводимо аеропорти, дороги та мости, відкриваємо стадіони. Ми будуємо державу. Ту, про яку мріяли наші попередні покоління. Ми стоїмо на платформі національного прагматизму і відстоюємо в першу чергу інтереси нашої країни, українських громадян. Україна стане справді незалежною, лише маючи сильну економічну основу. Українці відчуватимуть себе впевнено у світі лише тоді, коли їх права будуть справді захищені. Добробут кожного громадянина стане стабільним, коли корупцію буде подолано на всіх рівнях. Нація буде сильною, коли працюватимуть усі демократичні інститути. І це - наші цілі. Нам є чим пишатися. Ми любимо нашу країну. Український народ за ці роки не раз демонстрував свою мудрість та толерантність. Тож бережімо один одного, адже Україна - це всі ми! Бажаю всім нам довгих років миру та добробуту!", - йдеться у зверненні Президента.

Крім того, Янукович привітав громадян України в країні і за кордоном з початком мовлення телеканалу Euronews українською мовою.

"Вітаю всіх з довгоочікуваною подією - відкриттям телеканалу Euronews українською мовою", - йдеться у вітанні глави держави.

"Символічно, що це відбувається у дні двадцятиріччя Незалежності нашої держави. Свобода слова - одна з найбільших перемог вітчизняної демократії за ці 20 років. І тепер ми відкриваємо нову сторінку історії українського інформаційного простору. Сьогодні Україна демонструє ще один крок до європейської спільноти. Світ для тих, хто говорить українською, стає ближчим та зрозумілішим", - зазначив Віктор Янукович.

Президент побажав українській редакції Euronews та її глядачам творчого натхнення та успіхів.

 

 

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top