Янукович: Україна залучить у вугільну галузь 1 млрд дол. китайських інвестицій

НовиниЕкономіка    26.08.2011 - 13:29

Україна планує залучити 1 млрд дол. китайських інвестицій у вугільну галузь. Про це заявив Президент України Віктор Янукович у своєму виступі у Донецьку на всеукраїнських урочистих зборах, присвячених Дню шахтаря, повідомляє прес-служба Президента.
Так, Янукович зазначив, що з Китайською Народною Республікою досягнуто домовленості про започаткування спільного пілотного проекту з модернізації шахти ім. Мельникова у Луганській області.
Крім того, Президент наголосив на важливості створення безпечних умов праці шахтарів на вітчизняних копальнях. За словами Януковича, останні аварії на шахтах "Суходільска-Східна", "Бажанова" та "Краснокутська" показали, що це питання все ще залишається нагальним. "Ми сумуємо за загиблими шахтарями. Світла пам'ять справжнім героям нелегкої шахтарської праці завжди буде в наших серцях", - сказав президент України.
У цьому зв'язку глава держави заявив, що нині активно ведеться пошук інвестицій, які мають бути спрямовані на створення безпечних умов праці гірників, забезпечення поступового переходу до стандартів безпеки, які застосовуються провідними європейськими вугільними підприємствами.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top