RU

Янукович: Україна досягла високих результатів у питанні євроінтеграції, практично завершивши переговори щодо ЗВТ

Україна досягла високих результатів у питанні євроінтеграції, практично завершивши переговори щодо створення зони вільної торгівлі (ЗВТ). Таку думку в ході сьогоднішньої зустрічі з Президентом Литви висловив Президент України Віктор Янукович, передає кореспондент РБК-Україна.
"У питанні євроінтеграції Україна досягла досить високих результатів. Практично завершені переговори по створенню... всеохоплюючої зони вільної торгівлі. Ми виконали першу частину дорожньої карти щодо безвізового режиму і сподіваюся, що під час грудневого саміту, ми отримаємо вже другу частину і будемо просуватися в цьому напрямку", - сказав Президент.
Також він повідомив, що на сьогоднішній день завершені переговори про асоціацію з усіх питань за винятком одного, "який залишився відкритим".
"Ми продовжуємо переговори, питання для нас дуже важливе і принципове, тому що Україна наполягає на тому, щоб у цьому договорі були відображені перспективи вступу України в Європейський Союз. Ми вважаємо, що другого договору вже ніколи не буде і такого в практиці Європейського Союзу немає, тому один договір той, який для нас є стратегічним і дуже важливим, потрібно, щоб він увібрав в себе всі ті елементи, які будуть стимулювати розвиток наших відносин і, звичайно, процес реформ в Україні і створювати мотивації", - додав Президент.