Янукович сьогодні візьме участь у церемонії відкриття терміналу "D" аеропорту "Бориспіль"

Президент України Віктор Янукович 28 травня візьме участь в урочистій церемонії відкриття терміналу "D" міжнародного аеропорту "Бориспіль", повідомляє прес-служба глави держави.

Термінальний комплекс має площу 107 тис. кв.м. і зможе обслуговувати до 15 млн пасажирів на рік. Реалізація проекту будівництва нового терміналу "D" почалася в листопаді 2008 року. Проектування виконала компанія Japan Airport Consultants, Inc, генеральний підрядник проекту - Dogus-Alarko-YDA JV (Туреччина).

Державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" розташоване в 29 км на південний схід від Києва та 6 км на південний захід від Борисполя. Аеропорт створений в травні 1959 р. і займає територію площею 943 га. Підприємство має дві злітно-посадкові смуги: одну - довжиною 4 тис. м і шириною 60 м, другу - довжиною 3,5 тис. м і шириною 63 м. На території аеропорту розташовані чотири пасажирські термінали, поштово-вантажний комплекс і близько 200 виробничих, адміністративних та допоміжних будівель і споруд.

Чистий прибуток міжнародного аеропорту "Бориспіль" в І кварталі 2012 р. виріс на 38,5% - до 128 млн 496 тис. грн проти 92 млн 732 тис. грн за аналогічний періоду 2011 р.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся