ua en ru

Янукович запросив Коморовського приїхати в Київ на відкриття реконструйованого НСК "Олімпійський"

17:27 29.09.2011 Чт
1 мин

Президент України Віктор Янукович запросив Президента Польщі Броніслава Коморовського прем'єр-міністра Дональда Туска приїхати на відкриття в Києві реконструйованого національного спортивного комплексу "Олімпійський". Про це він заявив сьогодні після завершення своєї зустрічі з Коморовським, передає прес-служба Президента.
"Я запросив Президента Коморовського та прем'єр-міністра Республіки Польща Дональда Туска на відкриття стадіону "Олімпійський" в Києві, де буде проводитися фінальний матч Євро-2012. Це також та спільна справа, яку ми робимо разом", - заявив Янукович.
Він висловив упевненість, що дружні змагання між Україною та Польщею у процесі підготовки своїх міст до проведення Євро-2012 посприяли будівництву високоякісної інфраструктури.
"Ми добре розуміємо, що ці об'єкти будуть слугувати наступним поколінням", - відмітив Янукович.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: