Янукович доручив вжити заходів для організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 р

Президент України Віктор Янукович доручив вжити низку заходів для належного оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році, а також вирішення пріоритетних завдань, спрямованих на зміцнення їх здоров'я. Текст доручення опубліковано на офіційному веб-сайті Президента.

Згідно з дорученням, прем'єр-міністр Микола Азаров має забезпечити своєчасну підготовку і проведення заходів зі сприяння літньому відпочинку та оздоровленню дітей. Йдеться насамперед про тих, хто потребує особливої соціальної уваги та підтримки - діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, бездоглядні та безпритульні діти, інваліди, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи, постраждалі внаслідок стихійного лиха або техногенних аварій та катастроф, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей тощо.

Уряд також має скоординувати дії щодо належного санітарно-епідеміологічного нагляду за харчуванням у дитячих оздоровчих закладах, забезпечення дітей якісними продуктами та лікарськими засобами.

Кабмін, крім того, має прискорити затвердження Державної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року.

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, що в Україні в 2012 р. на оздоровлення дітей шкільного віку виділено на 13% коштів більше - 180 млн грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся