ru ua

Янукович доручив Кабміну надати послуги військовій місії ЄС в Малі

Янукович доручив Кабміну надати послуги військової місії ЄС в Малі.

Президент України Віктор Янукович (на фото) доручив Кабінету міністрів України (Кабмін) надати послуги військовій місії Європейського Союзу в Республіці Малі. Про це йде мова в президентському указі № 5/2014 від 14 січня 2014 р., повідомляє прес-служба укази.

"Взяти участь у Військовій тренувальній місії Європейського Союзу в Республіці Малі шляхом надання Україною матеріально-технічних ресурсів та послуг для здійснення стратегічних авіаційних перевезень в інтересах зазначеної місії", - йдеться в указі.

Водночас Янукович доручив Кабінету міністрів України вирішити в установленому порядку питання надання Україною відповідних ресурсів і послуг для використання у місії.

Як відзначається в тексті указу, таке рішення прийняте ураховуючи зобов'язання України як держави - члена Організації Об'єднаних Націй (ООН), а участь України у цій місії відповідає національним інтересам України та сприятиме підтриманню міжнародного миру і безпеки.

Нагадаємо, командир першого постійно діючої морського угруповання НАТО комодор Хенінг Амундсен (Королівські ВМС Норвегії), який до 7 грудня 2013 р. виконував обов'язки командира тактичної угруповання 508 в операції "Океанський щит", відзначив високу продуктивність дій фрегата Військово-морських сил Збройних сил України "Гетьман Сагайдачний".