Янукович підписав закон, про виділення 8,1 млн грн інституту ім. Амосова для проведення досліджень і на зарплати науковцям

Президент України Віктор Янукович підписав закон 397-VII, про виділення 8,1 млн грн інституту ім. Амосова для проведення досліджень і на зарплати науковцям.

Нагадаємо, 4 липн Верховна Рада України (ВР) прийняла в першому читанні і в цілому проект закону № 2265а, яким пропонується виділити 8,1 млн грн для проведення науково-дослідних робіт і виплати зарплат науковим співробітникам інституту ім. Амосова. За законопроект "Про внесення змін до закону України" Про Державний бюджет України на 2013 рік "(щодо збільшення видатків на утримання Державної установи "Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Національної академії медичних наук України")" проголосували 317 народних депутатів з мінімально необхідних 226.

Законом передбачено збільшити 8,1 млн грн доходи і видатки загального фонду Державного бюджету та направити додаткові надходження Національної академії медичних наук України на фінансування бюджетної програми "фундаментальні дослідження, прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері профілактики та лікування хвороб людини, підготовка наукових кадрів, фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури та об'єктів, що становлять національне надбання". Джерелом покриття додаткових видатків державного бюджету України пропонується визначити збільшення надходжень до Державного бюджету України, які перераховуються Національним банком України відповідно до закону України "Про Національний банк України".

Основною метою закону є забезпечення виплат заробітної плати науковим співробітникам Національної академії медичних наук (7,6 млн грн.), А також проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 100-річчя з дня народження Миколи Амосова (510 тис. грн)

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся