Янукович підписав закон про ратифікацію угоди між Україною та Саудівською Аравією про співпрацю в космічній сфері

НовиниПолітика    04.11.2011 - 14:03

Президент України Віктор Янукович підписав закон №3928-VІ "Про ратифікацію угоди між урядом України та урядом Королівства Саудівська Аравія про співробітництво у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях", повідомляє прес-служба глави держави.

Нагадаємо, Верховна Рада України 19 жовтня в ході ранкового пленарного засідання прийняла законопроект №0223 від 15 вересня 2011 р. ініційований Кабінетом міністрів Україні про ратифікацію угоди між Україною та Саудівською Аравією про співробітництво в сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях.За відповідний законопроект проголосували 386 народних депутатів.
Після прийняття закону угода набуде чинності і буде сприяти подальшій активній участі України в міжнародній космічній діяльності, а також стане запевненням держав-членів режиму контролю за ракетними технологіями, зокрема США, щодо співробітництва з Королівством Саудівська Аравія виключно в мирних цілях.
Затвердження угоди стане правовою основою для реалізації спільних проектів та укладення нових контрактів, забезпечить виконання зобов'язань України щодо захисту космічних технологій, буде сприяти налагодженню більш тісного співробітництва між Україною та Королівством Саудівська Аравія у космічній сфері.
Крім того, затвердження угоди надасть можливість залучення підприємств до висновку зовнішньоекономічних договорів зі створення ракетно-космічної техніки, надання пускових послуг. А також забезпечить для України додаткові робочі місця на підприємствах, що беруть участь у виконанні контрактів, сприятиме залученню фахівців до виконання професійних завдань.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top