ru ua

Янукович підписав закон, який скасовує заборону на передачу в оренду споруд рибогосподарських водойм

Президент України Віктор Янукович підписав закон №411-VII "Про внесення змін до статті 4 закону України "Про оренду державного та комунального майна".

Нагадаємо, 4 липня 2013 р. Верховна Рада України (ВР) прийняла в другому читанні проект закону № 2024, ініційований Кабінетом міністрів України, згідно з яким пропонується скасувати заборону на передачу в оренду споруд рибогосподарських водойм. За ухвалення законопроекту "Про внесення змін до статті 4 закону України" Про оренду державного та комунального майна "(щодо гідротехнічних споруд рибогосподарських технологічних водойм)" проголосували 280 народних депутатів з мінімально необхідних 226.

Законом передбачається скасувати заборону передачі в оренду гідротехнічних споруд рибогосподарських технологічних водойм.

"Прийняття закону створить умови сталого функціонування та розвитку рибогосподарського комплексу держави. Реалізація зазначених пропозицій не вимагає додаткових фінансових, матеріальних та інших витрат. Більше того, передбачена проектом норма щодо розширення кола орендних об'єктів дозволить збільшити надходження коштів від оренди до державного та місцевих бюджетів", - йдеться в пояснювальній записці до проектузакона.