Янукович підписав указ, яким зобов'язав ЦВК сповіщати про прийняття чи припинення громадянства

Середа 01 лютого 2012 16:39

Президент України Віктор Янукович підписав указ № 46/2012 від 1 лютого 2012 р. про внесення змін до порядку провадження за заявами і поданнями з питань громадянства України та виконання прийнятих рішень. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Так, відповідним указом вносяться зміни до статті114 та статтю 115 указу Президента України від 27 березня 2001 року № 215 (в редакції Указу від 27червня 2006 року № 588), якими про рішення про прийняття особи до громадянства України або припинення громадянства України сповіщається, крім Міністерства внутрішніх справ і Міністерства закордонних справ, Центральна виборча комісія.

Крім того, стаття 115 указу доповнюється підпунктом: "Центральна виборча комісія використовує передані йому рішення Президента України про прийняття особи до громадянства України або припинення громадянства України у межах повноважень, визначених законом України "Про Державний реєстр виборців".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся