Янукович наголошує на важливості програми "Доступне житло" для економіки України

Неділя 25 грудня 2011 22:24

 

Програма "Доступне житло" впливатиме на зростання економіки і є важливою  умовою для успішної самореалізації громадян, насамперед  молоді, в Україні. Про це сказав Президент України Віктор Янукович під час інтерв’ю в ефірі Першого національного телеканалу.

"Треба створювати всі умови, щоб у людей була можливість працевлаштуватися. А для цього потрібне житло, потрібна гідна заробітна плата", – зазначив  Янукович. Програма "Доступне житло" - одна з найважливіших у цьому контексті, зауважив він. 

 "Щоб ми мали можливість суттєво вирішувати соціальні питання, треба суттєво піднімати рівень економіки. За нашими розрахунками, зростання ВВП повинно бути не менше 6% щорічно", - додав Янукович.   

 Він нагадав, що програма передбачає, за короткий період часу – за п’ять,  максимум десять років, побудувати велику кількість житла. "Є така мета. Така програма вже практично підготовлена", – наголосив глава держави.

"Ми суттєво вивчили цю проблему. І я знаю, що це буде впливати і на зростання економіки, і на народжуваність. Йдеться про комплексне питання… І це буде величезна справа для людей і для молоді", – вважає Президент.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся