Янукович: Основні доходи від використання с/г земель повинні належати людям, які на них працюють

НовиниПолітика    23.08.2011 - 17:17

Левова частка доходу від використання земель сільськогосподарського призначення в Україні має належати тим, хто на ній працює. Про це Президент України Віктор Янукович заявив у ході звернення до українського народу у національному палаці мистецтв "Україна" з нагоди святкування 20-ї річниці Незалежності України, передає кореспондент РБК-Україна.
"Світова продовольча криза, що лише набирає обертів, обумовлює значне посилення уваги до українського аграрного ресурсу. Відтак, мусимо зрозуміти, що зволікання з реформами посилює ризик її (кризи) безконтрольного розтягування. Левова частка доходу від використання українських сільськогосподарських земель має належати тим, хто на ній працює. На це і має бути орієнтована земельна реформа", - заявив Янукович.
За його словами, цей процес вимагає запровадження повноцінного ринку земель і завершення встановлення та оформлення прав власності на землю, формування механізму захисту прав власників, унормування ефективного використання земель власниками за призначенням.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top