Янукович визначиться з кандидатурою голови НБУ найближчим часом

НовиниПолітика    24.12.2012 - 16:48

Найближчим часом Президент України Віктор Янукович визначиться з кандидатурою на посаду голови Національного банку України. Про це він сказав під час зустрічі з членами Кабінету міністрів, передає прес-служба Президента.

"Я найближчими днями визначусь з кандидатурою голови Національного банку. Національний банк і фінансова система повинні відігравати значну роль у розвитку нашої держави", - сказав Янукович.

У цьому контексті глава держави наголосив, що одним із пріоритетів наступного року має стати ведення макроекономічної політики, спрямованої на формування нових стимулів для кредитно-інвестиційної діяльності.

"Зміна рушіїв економічного розвитку потребуватиме освоєння нових важелів банківського регулювання, антиінфляційної політики, жорсткого контролю валютного ринку з метою уникнення спекуляцій. У цій сфері потрібна тісна співпраця уряду і Національного банку", - сказав Президент.

Нагадаємо, раніше посаду глави НБУ займав Сергій Арбузов, який указом Президента №731 призначено першим віце-прем'єром. Арбузов в Кабміні Азарова буде забезпечувати виконання завдань у сферах аграрної політики та продовольства, економічного розвитку, торгівлі, соціальної політики, фінансів, доходів і зборів.

Читайте також: Список міністрів нового уряду (фото)

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top