Янукович доручить розробити дорожню карту реформування місцевого самоврядування

НовиниПолітика    01.11.2011 - 12:39

За результатами міжнародних муніципальних слухань "Розвиток належного врядування на місцевому та регіональному рівнях" Президент України Віктор Янукович дасть доручення щодо розробки дорожньої карти реформування місцевого самоврядування. Про це глава держави заявив у своєму виступі під час слухань, повідомляє прес-служба Президента.

"У всіх вас є багато напрацювань. Нам слід об'єднати зусилля та виконати цю роботу спільно", - сказав Янукович, звертаючись до учасників слухань. Президент упевнений: щоб справа рухалася, до реформування мають активно долучитися урядові структури, парламент, органи місцевого самоврядування, інституції громадянського суспільства, міжнародні організації.

Глава держави нагадав, що влітку на засіданні Ради регіонів при Президентові України було прийнято рішення щодо опитування про напрями та пріоритети реформування системи місцевого самоврядування. На основі поданих пропозицій, науково-експертних розробок та урядових напрацювань Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню розробив "Основні стратегічні напрямки реформування місцевого самоврядування в Україні". "Пропоную розглянути цей документ та взяти його за основу при розробці дорожньої карти реформування місцевого самоврядування", - сказав Президент.

"Час розмов уже минув, ми повинні виходити на конкретні рішення", - наголосив Віктор Янукович.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top