Янукович: Пільги для 16 категорій громадян мають бути підвищені на 25%

НовиниПолітика    02.11.2011 - 10:34

Президент України Віктор Янукович вважає, що пільги для 16 категорій громадян скорочуватися не повинні, а навпаки мають бути підвищені на 25%. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

"Якщо ми говоримо про впорядковування пільг, треба людям роз'яснювати, що ми не збираємося ніякі пільги скорочувати. Ми будемо їх тільки удосконалювати, а це означає, що ми ставимо собі за мету незахищені верстви населення захистити і підняти рівень захисту", - сказав Президент.

Він підкреслив, що вчора спілкувався з віце-прем'єр-міністром, міністром соціальної політики Сергієм Тігіпко і цікавився у нього, чи понижені хоч би на відсоток пільги чорнобильцям і афганцям; "він говорить: ні, ми підняли рівень і на 2012 р. передбачено підвищення. на 25%", - сказав Янукович. Президент запитав: "Якщо ми щорічно на 25% підніматимемо рівень захисту незахищених верств населення, це нормальний буде підхід чи ні?".

Також Янукович нагадав, що, згідно з прогнозами наступного року, пільги будуть збільшені на 25%. Крім того, Президент відзначив, що в ухваленні законів, для виконання яких необхідно п'ять бюджетів подібних тому, які проектує на 2012 р. нинішній уряд, винні попередники нинішньої влади і ті парламентарі, які ухвалювали такі закони. Крім того, він відзначив, що необхідно чотири рази на рік проводити конференцію з громадськими організаціями та інформувати народ про стан проведення соціальних виплат.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top