Янукович та Азаров привітали працівників ракетно-космічної галузі з Всесвітнім днем космонавтики

П'ятниця 12 квітня 2013 09:30

Президент України Віктор Янукович та прем'єр-міністр Микола Азаров привітали працівників ракетно-космічної галузі з Всесвітнім днем авіації та космонавтики.

"За роки незалежності вами збережено науковий, технологічний та виробничий потенціал, досягнуто повного циклу створення космічної техніки, що дало змогу спільно з іншими країнами реалізувати низку міжнародних проектів. Підприємства та установи галузі довели свою життєздатність у сучасних умовах, розробляючи зразки унікальних космічних систем", - заявив Янукович.

Президент упевнений, що науково-технічні досягнення українських працівників ракетно-космічної галузі і надалі будуть сприяти інноваційному розвитку національної економіки.

"Бажаю усім міцного здоров'я, наснаги, творчих задумів задля розбудови України", - побажав Янукович.

У свою чергу Микола Азаров побажав працівникам ракетно-космічної галузі і їх родинам "щастя, добра і здоров'я, успіхів на благо Вітчизни".

"За роки незалежності підприємствами ракетно-космічної галузі України за участю підприємств Російської Федерації, США та країн - членів Європейського союзу створено нові космічні ракетні комплекси: "Морський старт", "Дніпро", "Наземний Старт", "Антарес". Реалізується українсько-бразильський проект створення космічного ракетного комплексу "Циклон-4". Нинішнє покоління українських ракетобудівників вишукує і запроваджує нові форми співпраці з провідними аерокосмічними корпораціями світу, що дає змогу залучати значні іноземні інвестиції. Ведеться робота з послідовного виконання програм інноваційного розвитку галузі, застосування космічних технологій у виробництві конкурентоспроможної продукції, створення вітчизняного фонду високих технологій, що стане стартовим майданчиком для нових звершень", - відзначив прем'єр.

Читйате також: Світ сьогодні відзначає День космонавтики (фото)

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся