Янукович: Боротьба з корупцією є пріоритетним напрямком для української влади
Боротьба з корупцією у всіх сферах її прояву є пріоритетним напрямком для української влади. Про це пише Президент України Віктор Янукович в своїй статті у виданні "Дзеркало тижня. Україна".
За словами Януковича, 20 років, які минули з моменту отримання Україною незалежності, були непростими: жорстка реальність зруйнувала надії на швидке покращення життя і країна вже два десятиліття насилу долає радянську спадщину.
На переконання Януковича, Україна настійно потребує модернізації всіх сфер суспільного життя. "Подальше зволікання загрожує не стагнацією, а повільним самогубством держави, - попереджає Президент. - Для того, щоб уникнути трагедії, ми стали на шлях реформ".
"Всі ці роки корупція роз'їдала систему управління і не давала можливості вільно дихати українцям. Запорука успіху реформ - подолання корупції, пріоритетної загрози національній безпеці України", - пише глава держави. Він зазначає, що корупцію не можна знищити без забезпечення якнайповнішої рівності всіх громадян перед законом.