ru ua

Wizz Air залишається на українському ринку, - МІУ

Wizz Air залишається на українському ринку, - МІУ Wizz Air залишається в Україні

Компанія "Візз Ейр Україна" продовжує працювати на українському ринку авіаперельотів. Про це РБК-Україна повідомив перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер.

"На цьому тижні я був у Женеві, зустрічався з керівництвом Wizz Air (головного офісу, - ред.). Основне досягнення, результат цієї зустрічі, - це те, що "Візз Ейр Україна" не закриває свою компанію. Тобто компанія залишається, з усіма ліцензіями, дозволами, що важливо", - розповів Шульмейстер.

Заступник міністра зазначив, що зараз йде процес по відновленню попередніх напрямків перельотів. Вже домовлено, що перельоти будуть здійснюватися з Києва та Львова в Угорщину, Великобританію, Німеччину, Польщу і Кіпр.

"Напрямки так і залишаються - це, звичайно, Будапешт і Лондон. Крім того, вчора були підписані дозволу Державіаслужби на польоти - Німеччина, Польща та Кіпр", - додав він.

За словами чиновника, щоб повністю повернути компанію Wizz Air на український ринок, необхідно відновити пасажирські перевезення в Іспанію та Італію.

"Тільки польоти будуть здійснюватися не "Візз Ейр Україна", а Wizz Air європейським. Тобто літаки, які будуть здійснювати перевезення, будуть перебувати на балансі не української компанії, а європейської. Для країни (України, - ред.) - це великий мінус, тому що в цій ситуації податки компанія буде платити не в Україну. Але для пасажирів, ми зробимо, я сподіваюся, так, що мало що зміниться", - підсумував Шульмейстер.

Нагадаємо, 26 березня авіакомпанія Wizz Air Holdings Plc оголосила про закриття з 20 квітня своєї дочірньої компанії "Візз Ейр Україна", яка виконувала 16 рейсів.

Після цього у Мінінфраструктури заявили, що зроблять Wizz Air пропозицію про продовження діяльності її дочірньої компанії в Україні.

WizzAir - найбільший лоукост-перевізник у Центральній та Східній Європі, який літає в 110 напрямами в 37 країнах. Флот авіакомпанії складається з 55 літаків Airbus A320.