WhatsApp прокоментував повідомлення про хакерську атаку

WhatsApp прокоментував повідомлення про хакерську атаку
Фото: WhatsApp (pexels.com)

WhatsApp поінформував про уразливість Комісію із захисту даних Ірландії

Представник програми WhatsApp заявив, що хакерську атаку на них могла вчинити "приватна компанія, що працює під керівництвом уряду". Цей інцидент в сервісі пов'язують з Міністерством юстиції США, повідомляє Reuters.

Спікер WhatsApp також зазначив, що атака була досить гострою, і порекомендував користувачам оновити програму до останньої версії, а також операційну систему телефону, щоб убезпечити себе від витоку збережених на пристрої даних.

За оцінкою Скотта - Сторі старшого викладача кібербезпеки в британському університеті Шеффілд Халлам, більшості користувачам немає про що турбуватися. Він додав, що зловмисників цікавили дані публічних людей, наприклад, правозахисників.

WhatsApp поінформував про уразливість Комісію із захисту даних Ірландії - головного регулятора в Євросоюзі.

Нагадаємо, в додатку месенджера WhatsApp виявлена уразливість, яка робить можливим використання програм стеження за користувачами.

Раніше повідомлялося, що уразливість в месенджері Facebook WhatsApp дозволяла перехоплювати контроль над акаунтами користувачів, коли вони відповідали на вхідний відеодзвінок.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся