Вибухи на складах в Балаклії: прикордонники посилили охорону східного кордону

НовиниНадзвичайні події    23.03.2017 - 08:50
Фото: Держприкордонслужба посилила охорону кордону
Фото: Держприкордонслужба посилила охорону кордону

Усі пункти пропуску працюють в штатному режимі

У зв’язку з вибухами на складах в Балаклії в Харківській області Державна прикордонна служба посилила охорону східної ділянки кордону. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ у Facebook.

"В зв’язку із пожежею, що виникла сьогодні вночі на окремих ділянках бази озброєння, що розташована у місті Балаклея Харківської області, Державна прикордонна служба України посилила охорону Східної ділянки кордону. Зокрема, силами підрозділів Регіонального управління та резервів відомства збільшено щільність прикордонних нарядів поза пунктами пропуску, посилено заходи безпеки у пунктах пропуску, уточнено взаємодію із ЗС України, Службою безпеки, ДСНС, Національною поліцією та Національною гвардією", - відзначають в повідомленні.

Також повідомляється, що наразі обстановка на ділянках кордону в межах Чернігівської, Харківської, Сумської та Луганської областей контрольована. Усі пункти пропуску працюють в штатному режимі. 

 

Держприкордонслужба посилила охорону Східної ділянки кордону В зв’язку із пожежею, що виникла сьогодні вночі на окремих...

Опубліковано МВС України 22 березень 2017 р.

Окрім того, до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від Державної служби з надзвичайних ситуацій залучено 250 чоловік особового складу та 50 одиниць техніки, приведено в готовність резервні сили, у тому числі піротехнічні розрахунки, повідомляє прес-служба ДСНС.

Нагадаємо, за результатами слідчих дій, причина вибуху на військових складах в Балаклії в Харківській області - диверсія, заявив Анатолій Матіос.
 

On Top