У теракті підозрюється сомалієць Абдисалам Борлех
На борт літака А321 сомалійської авіакомпанії Daallo Airlines, який здійснив 2 лютого екстрену посадку, вибухівку військового зразка пронесли в ноутбуці. Про це повідомила телекомпанія CNN.
За даними телекомпанії, вже впізнано чоловіка, причетного до вибуху - це сомалієць Абдуллахі Абдисалам Борлех.
"Слідство підозрює, що він проніс в літак ноутбук із захованою всередині вибухівкою", - наголошується в повідомленні.
За відомостями джерела телекомпанії, зловмисник вибрав посадкове місце у алоні з точним розрахунком, щоб завдати максимальної шкоди.
Влада Сомалі вважає, що за вибухом стоїть ісламістське угруповання "Аш-Шабаб", однак поки що немає доказів причетності підозрюваного сомалійця до діяльності цього угруповання.
Нагадаємо, через вибух на борту в Сомалі екстрено сів літак Airbus A321 компанії Daallo Airlines, в результаті чого постраждали щонайменше дві людини. Пізніше на борту літака були знайдені сліди вибухівки.