ua en ru

Вища військова рада Єгипту: Старий уряд продовжить роботу до формування нового

Уряд Єгипту, сформований нещодавно колишнім Президентом Хосні Мубараком, продовжить свою роботу аж до формування нового кабінету міністрів. За заявами представників Вищої ради збройних сил новий уряд у країні з'явиться протягом найближчих декількох місяців, передає РБК з посиланням на Reuters.
"Нинішній склад уряду збережеться до закінчення перехідного періоду, який триватиме декілька місяців. Саме тоді на основі демократичних принципів буде сформований новий кабінет", - повідомив прес-секретар уряду Єгипту, не виключивши можливість зміни окремих міністрів, - "Основним завданням існуючого уряду відновити безпеку і порядок, а так само ініціювати економічні процеси".
Нагадаємо, напередодні Х.Мубарак, який перебував при владі з 1981 р., склав із себе повноваження глави держави. Його відставці передували тривалі з 25 січня антиурядові виступи. Зараз влада в Єгипті перейшла до Вищої ради збройних сил, який очолює міністр оборони, генерал Мохаммед Тантаві.