Вищий госпсуд залишив у силі заставу БЦ "Прайм" на користь "БТА Банку" за борги в 630 млн грн

Вищий господарський суд України відмовив у задоволенні касаційної скарги ТОВ "Прайм-Буд" і залишив у силі рішення Господарського суду м. Києва і постанову Київського апеляційного господарського суду, якими визнано чинним договір застави бізнес - центру "Прайм" (Київ, вул. Жилянська, 48-50А) на користь "БТА Банку" (Казахстан). Сума вимог БТА Банку становить близько 630 млн грн. Про це повідомили в прес-службі юридичної фірми "Ільяшев і Партнери", яка обслуговує "БТА Банк".
Раніше договір застави був розірваний з використанням недійсною довіреності.
Площа бізнес-центру - понад 10 тис. кв. м.
Нагадаємо, 3 березня 2011 р. Господарський суд м. Києва задовольнив заяву "БТА Банку" (Казахстан) про забезпечення позову банку до ТОВ "Прайм-Буд" шляхом арешту БЦ "Прайм" з передачею його на відповідальне зберігання "БТА Банку". Арешт накладений у рамках розгляду позову про звернення шляхом визнання права власності на БЦ за казахським банком.
15 березня Господарський суд м. Києва задовольнив заяву "БТА Банку" (Казахстан) про забезпечення позову банку до ТОВ "ГМСІ" (Україна) шляхом арешту бізнес - центру "Айсберг".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся