Вищий адмінсуд підтвердив законність заборони КПУ

НовиниПолітика    25.01.2016 - 15:59
Фото: Петро Симоненко
Фото: Петро Симоненко

Дана постанова Вищого адміністративного суду України оскарженню не підлягає

Вищий адміністративний суд України відмовив у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Комуністичної партії України (КПУ), яка в судовому порядку намагалася оскаржити Правовий висновок Комісії з питань дотримання Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки". Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.

Вищий адміністративний суд встановив, що "касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не призводить підстав, які б дозволили вважати, що суд неправильно застосував норми матеріального або процесуального права".

Дана постанова Вищого адміністративного суду України оскарженню не підлягає.

Таким чином, адміністративні суди прийшли до висновку, що доводи представників і адвокатів Комуністичної партії України не є обґрунтованими. Тобто остаточно підтвердили правомірність вищевказаного Правового висновку та відповідно заборону КПУ.

Нагадаємо, 28 грудня 2015 року КПУ звернулася в Київський апеляційний адміністративний суд за апеляційною скаргою на постанову Окружного адміністративного суду р. Києва від 16 грудня 2015 року.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top