Вишеградська четвірка допускає ветування угоди про Brexit

НовиниСуспільство    18.09.2016 - 03:32
Фото: Вишеградська четвірка хоче накласти вето на угоду Британії та Євросоюзу
Фото: Вишеградська четвірка хоче накласти вето на угоду Британії та Євросоюзу
Великобританія має намір блокувати створення армії Євросоюзу, - The Times Лідери ЄС домовилися розробити план розвитку союзу без Британії

Країни-учасники союзу вимагають від Британії гарантій трудових прав своїх громадян, які живуть і працюють у Сполученому Королівстві

Глави держав Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини, які входять у Вишеградську четвірку, готові накласти вето на угоду про вихід Великобританії з Євросоюзу. Про це повідомляє ВВС.

Країни вимагають від Британії, у першу чергу, гарантувати трудові права громадян Вишеградської четвірки, які живуть і працюють у Сполученому Королівстві.

"Ми не дозволимо перетворити наших громадян, що живуть у Британії, у "людей другого сорту". І тут не може бути місця компромісу", - заявив прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо під час саміту ЄС у Братиславі в п'ятницю, 16 вересня.

Brexit був однією з ключових тем саміту. По його завершенню глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер запевнив, що Лондон не зможе зберегти доступ до ринків ЄС, якщо буде перешкоджати міграції громадян ЄС.

Нагадаємо, британцям можуть знадобитися візи в ЄС після Brexit.

Теги: вето, Brexit
Читайте в розділі

Гройсман зустрінеться з прем’єром та головою сенату парламенту Франції

Кличко закликав Київраду ухвалити рішення щодо сміттєвого полігону у Підгірцях

Уряд ініціює перегляд принципу визначення посадових окладів високопосадовців, - Рева

On Top