Виконання програми "Дунайський коридор" збільшить надходження до держбюджету на 5 млрд грн в рік, - АЛУ

Реалізація проекту "Дунайський коридор" дозволить збільшити надходження до річного бюджету Україна на 5 млрд грн на рік. Про це журналістам повідомив президент Асоціації лоцманів України (АЛУ), керівник робочої групи з підготовки національного проекту "Дунайський коридор" Віктор Бездольний, передає кореспондент РБК-Україна.
"Збільшення за допомогою реалізації цього проекту вантажообігу мінімум на 150 млн т на рік дозволить значно збільшити надходження до бюджету. Це не менше як 5 млрд грн на рік, тому що комплекс послуг, який надається з переробки вантажів теж досить значний", - зазначив В.Бездольний.
Він також повідомив, що інтерес з боку Казахстану, Росії, а також західних інвесторів став проявлятися ще коли ця ідея ще тільки почала озвучуватися і проходити "певні інстанції".
За його словами, загальний обсяг інвестицій на виконання даного проекту складе близько 32 млрд грн і реалізований він буде протягом 7 років.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся