Вибори в США: Клінтон візьме участь у дебатах з Трампом

НовиниПолітика    01.08.2016 - 05:20
Фото: Клінтон пообіцяла взяти участь у дебатах з Трампом
Фото: Клінтон пообіцяла взяти участь у дебатах з Трампом

Трамп готовий взяти участь у всіх трьох дебатах тільки при максимальному числі глядачів

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон має намір взяти участь в усіх раніше запланованих трьох раундах дебатів зі своїм суперником-республіканцем Дональдом Трампом. Про це вона повідомила журналістам, передає Reuters.

"Я буду там", - сказала Клінтон, відповідаючи на запитання про свою участь.


У свою чергу глава штабу Трампа Пол Манафорт повідомив в інтерв'ю телеканалу CBS, що Трамп хоче взяти участь у всіх трьох дебатах, але тільки з максимальною кількістю глядачів.

"Але, як ми виявили після нещодавнього витоку з комп'ютерної мережі Демократичної партії, Клінтон любить, щоб її дебати дивилися якомога менше глядачів", - сказав Манафорт.

Голова Національного комітеу Республіканської партії (НКРПУ) Райнс Прибас додав, що ухвалення рішення залежить від обох кандидатів партій, але, безперечно, вони будуть підтримувати свого кандидата і його позицію з цього приводу.

"Моя особиста точка зору полягає в тому, що ми повинні отримати максимальну кількість глядачів і дебати мають відбутися або у вівторок, або в середу, або в четвер ввечері", - розповів Прибас.

Зазначимо, рік тому незалежна комісія вирішила, що дебати кандидатів на пост президента США відбудуться 26 вересня, 9 жовтня і 19 жовтня. Однак Трамп пропонує провести їх в інші дні, оскільки на вже затверджені дати випадають матчі з американського футболу, а це може негативно позначитися на телеаудиторії.

Нагадаємо, Клінтон вважає, що комп'ютери Національного комітету Демократичної партії Сполучених Штатів Америки зламали російські спецслужби.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top