Вибори нового генсека Ради Європи пройдуть на сесії ПАРЄ 23-27 червня

Вибори нового генерального секретаря Ради Європи пройдуть на майбутній пленарній сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) в Страсбурзі 23-27 червня 2014 р.

Вибори нового генерального секретаря Ради Європи пройдуть нанаступній пленарній сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) в Страсбурзі 23-27 червня 2014 р. Про це повідомляє прес-служба асамблеї.

Крім того, на сесії ПАРЄ виступить Президент Азербайджану Ільхам Алієв, пройдуть спільні дебати на тему міграційних потоків, які прибувають до берегів Італії, а також загибелі мігрантів на плавзасобах.

Також на сесії обговорять проблеми Банку розвитку Ради Європи, повідомлення про насильство в ЗМІ, парламентський внесок у вирішення конфлікту в Західній Сахарі, а також доповідь на тему "На шляху до кращої європейської демократії: проблеми, з якими стикається федеральна Європа".

Відзначимо, на даний момент генеральним секретарем Ради Європи є норвежець Турбйорн Ягланд, який обіймає цю посаду з 1 жовтня 2009 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся