ВВП України у IІ кварталі 2018 року зріс на 3,8%, - Держстат

ВВП України у IІ кварталі 2018 року зріс на 3,8%, - Держстат
Ілюстративне фото (РБК-Україна)

Порівняно з І кварталом поточного року ВВП України збільшився на 1%

Валовий внутрішній продукт (ВВП) України у IІ кварталі 2018 року зріс на 3,8% у порівнянні з відповідним періодом 2017 року. Про це свідчать дані Державної служби статистики України.

Як зазначається, порівняно з попереднім кварталом у ІІ кварталі поточного року ВВП України (з урахуванням сезонного фактору) збільшився на 1%, тоді як порівняно з ІІ кварталом 2017 року - на 3,8%.

Крім того, зазначається, що номінальний ВВП становив 807,3 млрд гривень, а ВВП у розрахунку на одну особу - 19 074 гривень.

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що в I кварталі 2018 українська економіка прискорила зростання до 3,1% в річному вимірі. 

Зазначимо, Національний банк України зберіг прогноз зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) на рівні 3,4% в 2018 році. Зокрема, у Нацбанку вважають, що основною рушійною силою економічного зростання залишиться приватне споживання, яке в цьому році посилиться завдяки збереженню високих темпів зростання реальних зарплат на тлі активних міграційних процесів. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся