Друга хвиля рецесії світової економіки малоймовірна, - міністр фінансів США

Понеділок 08 серпня 2011 07:31

Друга хвиля рецесії світової економіки малоймовірна. З такою заявою виступив міністр фінансів США Тімоті Гайтнер. Він зазначив, що представники влади і центробанків володіють часом, щоб не допустити нової кризи, передає телеканал CNBC. За його словами, владі європейських країн необхідно дотримуватися курсу реформ, а також надати підтримку нужденним країнам. У першу чергу мова йде про Італії та Іспанії, які "мають продемонструвати свою здатність розрахуватися за зобов'язаннями". Гайтнер впевнений, що рішення рейтингового агентства S & P не вплинуло на надійність такого інструменту інвестування, як державні облігації США.
Нагадаємо, увечері 5 серпня S & P знизило довгостроковий кредитний рейтинг США з ААА до АА+, привласнивши йому "негативний" прогноз. В агентстві уточнили, що причиною зниження рейтингу послужили побоювання щодо зростання бюджетного дефіциту та державного боргу країни. Таким чином, вперше в історії провідна світова економіка була позбавлена вищого кредитного рейтингу.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся