ВРЮ просить у Генпрокуратури докази проти викритого на хабарі співробітника

НовиниНадзвичайні події    22.09.2016 - 13:46
Фото: ГПУ
Фото: ГПУ

Підозрюваний у хабарництві Павло Гречківський подав заяву на відпустку

Вища рада юстиції (ВРЮ) просить Генеральну прокуратуру України надати докази проти підозрюваного в хабарництві Павла Гречківського. Про це розповів голова ВРЮ Ігор Бенедисюк під час брифінгу в четвер, 22 вересня, передає кореспондент РБК-Україна.

"Звернувся в Генеральну прокуратуру України з проханням надати докази, які підтверджують порушення Гречківським присяги члена Вищої ради юстиції",- повідомив Бенедисюк.

Також Бенедисюк розповів, що підозрюваний у хабарництві член ВРЮ Павло Гречківський, подав заяву на відпустку.

За словами Бенедисюка, на засіданні ВРЮ було розглянуто заяву члена ВРЮ Павла Гречківського, в якому він пропонує усунути його від участі у подальших засіданнях ВРЮ.

Бенедисюк сказав, що Гречківський подав заяву на відпустку і, можливо, ВРЮ, вирішить питання неучасті Гречковський у засіданнях ВРЮ саме таким чином.

"Було повідомлено про підозру у вчиненні злочину за статтею 190 КК членом Вищої ради юстиції Гречківським Павлом Миколайовичем. У зв'язку з цією підозрою сьогодні у ВРЮ надійшло клопотання генерального прокурора України, яке було розглянуто на засіданні. Рішення полягає в тому, що ми розглянемо клопотання, а не надано жодних підтверджуючих документів. Закон про Вищу раду юстиції передбачає, що відсторонення члена Вищої ради юстиції можливо тільки в тому випадку, якщо вирішивши питання про порушення присяги, ВРЮ направляє відповідне звернення ... рішення про порушення присяги Павлом Гречківським відсутнє", - сказав Бенідісюк.

Бенедисюк додав, що інформація, яка є в розпорядженні ВРЮ - це пояснення представників Генеральної прокуратри і пояснення самого Гречківського.

"Здійснити якісь кроки, щоб вирішити це питання прямо на цьому засіданні неможливо", - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою попередили спробу здобуття одним із членів Вищої ради юстиції хабара в розмірі 500 тисяч доларів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top