Набув чинності указ президента про реорганізацію структури РНБО

НовиниПолітика    19.04.2017 - 12:45
Фото: Олександр Турчинов
Фото: Олександр Турчинов

Указ опублікований у виданні "Урядовий кур'єр"

Сьогодні, 19 квітня 2017 року, набув чинності указ президента України Петра Порошенка №109 щодо реорганізації структури апарату Ради національної безпеки і оборони (РНБО). Документ був опублікований у виданні "Урядовий кур'єр".

Таким чином, в структурі апарату РНБО залишилися секретар РНБО, його перші заступники і заступники, керівник апарату, а також служба з питань зовнішньої безпеки, служба з питань оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва.

Крім того, в структурі апарату залишилися служба з питань інформаційної безпеки, служба стратегічного планування та аналізу, юридична служба, служби Головного ситуаційного центру, організаційної роботи та контролю та координаційної та адміністративної роботи. Також залишилися фінансово-економічна служба, служба управління персоналом, служба режимно-секретної роботи, служба забезпечення доступу до публічної інформації, служба з питань економічної, соціальної та енергетичної безпеки.

У той же час, були створені служби з питань внутрішньої безпеки та забезпечення координації діяльності органів виконавчої влади у сфері національної безпеки, служба з питань безпеки у військовій сфері, служба з питань мобілізації, а також служба з питань розвитку та інформаційних технологій.

При цьому служба з питань оборони і служба безпеки були скасовані.

Нагадаємо, Порошенко реорганізував структуру апарату Ради національної безпеки і оборони (РНБО).

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top