На зустріч з Тимошенко в Дніпрі пришли 10 тис. людей

Фото: Юлія Тимошенко у Дніпрі (ba.org.ua)
Фото: Юлія Тимошенко у Дніпрі (ba.org.ua)

Тимошенко перебуває з робочим візитом у Дніпропетровській області

Відкрита зустріч із лідером "Батьківщини" Юлією Тимошенко із мешканцями Дніпра та області зібрала в центрі міста, на площі Героїв Майдану, майже 10 тисяч осіб. Про це повідомляє прес-служба партії.

Як зазначається, спілкуванням із громадою Тимошенко закінчила перший день свого робочого візиту у Дніпропетровську область.

Повідомляється, що під час виступу Тимошенко зупинилася на пропозиціях Нового економічного курсу, який розробила команда фахівців під її керівництвом.

Зокрема, вона заявила, що нова влада впровадить справедливу персоніфіковану пенсійну систему, яка забезпечить літнім людям гідне життя.

Крім того, на думку Тимошенко, теперішній механізм нарахування пенсій є геть несправедливим - люди отримують набагато менше грошей, аніж сплатили протягом життя у "незрозумілі" фонди. До того ж, зазначила вона, кожна нова влада лише "звужувала пенсійні можливості українців".

"То збільшення пенсійного віку, то зменшення коефіцієнтів нарахування пенсій, то ще щось придумають. Але в світі давно вирішили це питання: з першого дня, коли людина пішла працювати, пенсійні внески сплачуються не кудись в небо, а на персональні рахунки людини. І все життя нараховуються відсотки на ці гроші в державних банках. І коли людина виходить на пенсію - у неї є рахунок і вона гідно забезпечена", - сказала вона.

Крім того, Тимошенко розкритикувала і так звану медичну реформу, яку намагається сьогодні впроваджувати МОЗ. За її словами, "ніхто не збирається лікувати людей на селі", а в місті медичні послуги другого рівня будуть платними, адже за консультації галузевих спеціалістів доведеться розраховуватися зі своєї кишені.

"Нам не потрібно вигадувати велосипед, а зробити те, що зробили всі цивілізовані країни - застосувати страхову медицину, знизити податкове навантаження і надати максимальний доступ до медичних послуг", - заявила вона.

Тимошенко також закликала всіх небайдужих долучатися до обговорення Нового економічного курсу та Нової народної Конституції, остаточні проекти яких, на думку ініціатора їх створення, мають бути готові ще до президентських виборів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся