На зустрічі в Лозанні не домовилися про врегулювання конфлікту в Сирії

Новини Політика 16.10.2016 - 00:17
Фото: у Лозанні завершилися переговори щодо Сирії
Фото: у Лозанні завершилися переговори щодо Сирії

Держсекретар США Джон Керрі вважає, що переговори у Швейцарії пройшли конструктивно

У Лозанні (Швейцарія) завершилися багатосторонні переговори щодо Сирії, в яких взяли участь в тому числі представники США та Росії. Про це повідомила BBC.

Зі слів держсекретаря США Джона Керрі, що брав участь у переговорах, вони були напруженими, але учасникам вдалося обговорити ряд нових ідей.

Він також зазначив, що вважає конструктивною зустріч, що відбулася в Лозанні.

Як повідомило ТАСС з посиланням на джерело в одній із зарубіжних делегацій, досягти конкретних домовленостей щодо врегулювання конфлікту в Сирії учасникам зустрічі не вдалося.

За інформацією "РИА Новости", міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу наголосив, що якоїсь певної угоди про припинення вогню учасники зустрічі не досягли.

З його слів, думки учасників розділилися щодо того, що необхідно зробити спочатку: домогтися припинення вогню чи відділення терористичних угруповань від поміркованої опозиції.

Зазначимо, у багатосторонніх переговорах, крім глави МЗС Росії Сергія Лаврова і держсекретаря США Джона Керрі, взяли участь спецпосланець генсека ООН щодо Сирії Стеффан де Містура, а також міністри Туреччини, Саудівської Аравії, Ірану, Катару, Йорданії, Єгипту та Іраку.

Нагадаємо, у Європейському союзі точаться дискусії над посиленням санкцій щодо Росії у зв’язку з її діями в Сирії.