ua en ru

ТСК з питань розслідування діяльності "Лівели" заслухає на своєму наступному засіданні звіт ДПС щодо сплати компанією податків

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради (ВР) України з питань розслідування обставин і наслідків діяльності на українському ринку нафтопродуктів компанії "Лівела" та інших пов'язаних з нею юридичних осіб на своєму наступному засіданні заслухає представників Державної податкової служби щодо сплати компанією податків. Відповідне рішення ТСК прийняла сьогодні на своєму засіданні, передає кореспондент РБК-Україна.
Як пояснив голова комісії, народний депутат від НУ-НС Роман Зварич, необхідність в цьому виникла у зв'язку с тим, що продовж 5,5 років компанія фактично не сплачувала податки. "У 2006 р. вона сплатила 0 грн, у 2007 - трошки більше 4 грн, у 2008 - 12,10 грн, у 2009 податкова повернула "Лівелі" близько 12 грн, а в 2010 р. компанія "Лівела" сплатила 20 тис. 741 грн", - зазначив він.
З цього Зварич зробив висновок, що або компанія не вела в цей час прибуткової діяльності, або вона мала якісь підстави не сплачувати податки. Зварич не виключає, що такими підставами могли би бути рішення судів.
Також Зварич зазначив, що в розпорядженні комісії вже є інформація від Державної судової адміністрації України щодо судових справ, в яких задіяна "Лівела", однак комісія ще не встигла їх вивчити через великий обсяг.