ru ua

Всеукраїнський банк розвитку звільнив матір Арбузова з посади голови правління

Наглядова рада ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку" прийняла рішення про звільнення Валентини Арбузової з посади голови правління банку.

Наглядова рада ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку" прийняла рішення про звільнення Валентини Арбузової з посади голови правління банку. Про це йдеться у повідомленні банку в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

"Наглядовою радою Публічного акціонерного товариства "Всеукраїнський банк розвитку" прийнято рішення про припинення повноважень голови правління ПАТ "ВБР" Арбузової Валентини Іванівни з 11 серпня 2014 р.", - йдеться в повідомленні.

Арбузову звільнено з посади 12 серпня 2014 р.

Як зазначається у повідомленні - підставою для звільнення є заява Арбузової про припинення її повноважень як голови правління за власним бажанням.

Валентина Арбузова перебувала на цій посаді протягом 5 років і 2 місяців. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини вона не має.

Водночас повідомляється, що наразі на посаду голови правління ПАТ "ВБР" нікого не призначено.

Зазначимо, Валентина Арбузова є матір'ю колишнього першого віце-прем'єр-міністра України, екс-голови Національного банку Сергія Арбузова.