ua en ru

Всі українські АЕС забезпечені ядерним паливом на осінньо-зимовий період, - "Енергоатом"

Запорізька, Рівненська, Южно-Українська та Хмельницька АЕС готові до роботи в осінньо-зимовий період (ОЗП). Відповідно до "Зведеного графіку поставки свіжого ядерного палива на АЕС України у 2012 році за контрактом між ДП НАЕК "Енергоатом" і ВАТ "ТВЕЛ", всі енергоблоки українських АЕС забезпечені ядерним паливом на осінньо-зимовий період. Про це йдеться у висновку комісії НАЕК "Енергоатом", повідомляє прес-служба "Енергоатома".

Як відзначається у висновках комісії ДП НАЕК "Енергоатом", в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду, на станціях були виконані організаційно-технічні заходи з підготовки до ОЗП, проведені заплановані протиаварійні тренування. Зокрема, були передбачені дії оперативного персоналу при зниженні частоти в енергосистемі, пуск АЕС з "нуля", дії персоналу при розриві магістрального трубопроводу прямої мережної води (повне відключення теплофікаційних установок АЕС) у зимовий період, а також у разі різкого зниженні температури навколишнього середовища.

У ремонтну кампанію 2012 р. на українських АЕС були проведені заплановані ремонтні роботи.

Комісія ДП НАЕК "Енергоатом" у своїх висновках також зазначає, що протягом січня-вересня 2012 р. радіаційні параметри, що характеризують роботу АЕС, не перевищували нормативних значень.

Читайте також: "Укртрансгаз" завершив підготовку до опалювального сезону: в ПСГ накопичено 20 млрд куб. м газу