ru ua

Всі російські пункти пропуску на кордоні з Україною працюють у штатному режимі, - Південне митне управління

Всі російські пункти пропуску на кордоні з Україною, а саме з Луганською та Донецькою областями, станом на ранок 8 липня працюють у штатному режимі.

Всі російські пункти пропуску на кордоні з Україною, а саме з Луганською та Донецькою областями, станом на ранок 8 липня працюють у штатному режимі. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Південного митного управління.

"Прес-служба Південного митного управління повідомляє, що на 09 годин 8 липня 2014 року митні пости у пунктах пропуску на російсько-українському кордоні в регіоні діяльності ПМУ працюють в штатному режимі", - наголошується у повідомленні.

При цьому, згідно з повідомленням, на світанку була чутна інтенсивна стрілянина на території України в районі пункту пропуску "Довжанський" (Україна) в безпосередній близькості від митного поста "Новошахтинськ" Ростовської митниці.

Посадові особи митного поста "Новошахтинськ" Ростовської митниці о 5:30 за московським часом були евакуйовані на безпечну відстань за територію пункту пропуску. На робочі місця вони змогли повернутися о 7:00.

Крім того, як наголошується, немає руху через "Куйбишеве" Таганрозької митниці з-за припинення роботи суміжної поста "Маринівка" (Україна). При цьому посадові особи "Куйбишеве" Таганрозької митниці знаходяться на місцях і готові до здійснення пропуску фізичних осіб і транспортних засобів через кордон.