Всі оперативні служби столиці США працюють в посиленому режимі в очікуванні урагану "Айрін"

НовиниСуспільство    27.08.2011 - 04:13

Всі оперативні служби столиці США працюють в посиленому режимі у зв'язку з наближенням урагану "Айрін", повідомляє Associated Press.

Жителі Вашингтона, в очікуванні урагану, скуповують продукти, воду, вугілля, сірники і напівфабрикати.

Очікується, що "Айрін" наблизиться до узбережжя США сьогодні, 27 серпня 2011 р., вранці. Першим на шляху урагану виявиться штат Північна Кароліна. Столиці США, за прогнозами, ураган досягне в неділю 28 серпня ц.р.

Раніше повідомлялося, що на східному узбережжі США оголошено примусову евакуацію жителів. Сотні тисяч жителів мають покинути свої будинки. Вже закрилися знамениті казино в Атлантік-Сіті. На узбережжі порушено залізничне сполучення, скасовані тисячі авіарейсів.

Нагадаємо, 24 серпня 2011 р. сформований у Карибському морі ураган "Айрін" посилився до третьої категорії небезпеки. За даними Національного центру США по спостереженню за ураганами, максимальна швидкість вітру в центрі вихору досягає 185 км/год. При цьому швидкість "Айрін" може ще збільшитися в найближчі дні. "Айрін" - дев'ятий у нинішньому сезоні ураганів в Атлантиці.

Вчора Президент Барак Обама звернувся до нації з попередженням, що, за даними метеорологів, ураган може досягти історичних масштабів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top