ВРУ планує передати держадміністраціям повноваження із створення нових заповідників

НовиниПолітика    04.10.2016 - 11:43
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України
Рада планує передати повноваження щодо охорони природи місцевій владі ВР прийняла за основу законопроект про заборону труїти отрутою диких тварин

За основу документ підтримали 247 нардепів

Верховна Рада України підтримала за основу законопроект №1769 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення охорони екомережі)". За документ проголосували 247 нардепів, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, законопроектом планується передати повноваження державним адміністраціям із створення нових територій природно-заповідного фонду від ліквідованих у травні 2013 року в рамках адміністративної реформи територіальних органів Міністерства екології і природних ресурсів.

Зазначається, що у зв’язку з цим департаменти екології обласних держадміністрацій поки що не мають права займатися утворенням і охороною природно-заповідних територій місцевого значення, що сповільнює організацію нових об’єктів природно-заповідного фонду на місцях, які є складовою частиною екомережі.

Проект цього закону розширює повноваження обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій щодо охорони екомережі та створення нових заповідних територій.

Крім того, законопроект узгоджує ст. 32 закону "Про мисливське господарство та полювання2 зі ст. 16 закону "Про природно-заповідний фонд України", яка забороняє знищення диких тварин у природних заповідниках.

Нагадаємо, парламент планує дозволити розміщення об'єктів зв'язку на територіях заповідників.

Читайте в розділі

Клімкін виключив можливість проведення виборів на територіях, зайнятих бойовиками після вересня 2014

Згоди щодо формату збройної місії ОБСЄ на Донбасі немає, - Клімкін

Окремі представники СММ ОБСЄ працюють на Росію, - Клімкін

On Top