ВРУ звільнила від відповідальності за добровільну здачу радіоактивних матеріалів

НовиниПолітика    04.10.2016 - 13:33
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

За відповідний документ проголосували 234 нардепи

Верховна Рада України підтримала за основу і в цілому законопроект №4612 "Про внесення зміни до статті 265 Кримінального кодексу України щодо добровільної здачі радіоактивних матеріалів". За відповідний документ проголосували 234 нардепи, передає кореспондент РБК-Україна.

"Особа… звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона добровільно здала органам влади радіоактивні матеріали (джерела іонізуючого випромінювання, радіоактивні речовини або ядерні матеріали, що перебувають у будь-якому фізичному стані в установці або виробі чи в іншому вигляді)", - сказано в тексті законопроекту.

В пояснювальній записці підкреслюється, що прийняття законопроекту суттєво покращить стан радіаційної безпеки, ліквідує загрозу їх розповсюдження, зменшить їх негативний вплив на навколишнє середовище та населення, дасть можливість вилучити з регіонів радіоактивні відходи та здати їх на зберігання до спеціалізованих підприємств по поводженню з радіоактивними відходами, а також зменшить рівень соціальної напруги в регіонах.

Нагадаємо, сьогодні Рада розглядає питання екології, а також промислової політики та підприємництва.

On Top