Рада сьогодні розгляне питання екології, промислової політики та підприємництва

НовиниПолітика    04.10.2016 - 08:52
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

Початок засідання о 10:00

Верховна Рада України сьогодні, 4 жовтня 2016 року, розгляне питання екології, промислової політики та підприємництва. Про це йдеться у порядку денному засідання парламенту.

Зокрема, серед питань екологічної політики розглядатимуться законопроекти щодо повноважень в галузі охорони навколишнього природного середовища, посилення охорони екомережі, виконання Конвенції 1979 року про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі, охорони фауни та флори згідно міжнародних угод, імплементації європейських екологічних норм про охорону середовища рідкісних видів тварин і рослин, спеціального водокористування.

Крім того, депутати розглянуть проект закону про внесення зміни до статті 265 Кримінального кодексу України щодо добровільної здачі радіоактивних матеріалів.

Також у другому читанні нардепи розглянуть законопроекти про оцінку впливу на довкілля, стратегічну екологічну оцінку, а також проект закону щодо впровадження інтегрованих підходів в управління водними ресурсами за басейновим принципом.

Серед питань промислової політики та підприємництва нардепам пропонуються законопроекти стосовно розвитку вітчизняного виробництва шляхом стимулювання залучення інвестицій в реальний сектор економіки через індустріальні парки, механізму закупівлі енергосервісу, зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку з метою першочергового забезпечення потреб оборонної промисловості та відбудови об'єктів інфраструктури, скасування реєстрації іноземних інвестицій та внесення змін в правила працевлаштування та тимчасового проживання іноземців, державних інвестиційних проектів, лібералізації готівкових розрахунків, призупинення індексації нормативної грошової оцінки землі з метою збереження виробничого потенціалу вітчизняних підприємств.

Нардепи також розглядатимуть низку постанов. Зокрема, про зміну і встановлення меж міста Бережани Тернопільської області, зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж міста Горлівка та Бахмутського району Донецької області, а також про перейменування міста Мукачеве Закарпатської області.

Крім того, нардепи розглянуть проект постанови про порядок денний п'ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у четвер, 6 жовтня, Верховна Рада України може розглянути питання щодо внесення змін до державного бюджету на 2016 рік за пропозицією уряду.

On Top