Рада сьогодні розгляне питання екології, промислової політики та підприємництва

НовиниПолітика    04.10.2016 - 08:52
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

Початок засідання о 10:00

Верховна Рада України сьогодні, 4 жовтня 2016 року, розгляне питання екології, промислової політики та підприємництва. Про це йдеться у порядку денному засідання парламенту.

Зокрема, серед питань екологічної політики розглядатимуться законопроекти щодо повноважень в галузі охорони навколишнього природного середовища, посилення охорони екомережі, виконання Конвенції 1979 року про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі, охорони фауни та флори згідно міжнародних угод, імплементації європейських екологічних норм про охорону середовища рідкісних видів тварин і рослин, спеціального водокористування.

Крім того, депутати розглянуть проект закону про внесення зміни до статті 265 Кримінального кодексу України щодо добровільної здачі радіоактивних матеріалів.

Також у другому читанні нардепи розглянуть законопроекти про оцінку впливу на довкілля, стратегічну екологічну оцінку, а також проект закону щодо впровадження інтегрованих підходів в управління водними ресурсами за басейновим принципом.

Серед питань промислової політики та підприємництва нардепам пропонуються законопроекти стосовно розвитку вітчизняного виробництва шляхом стимулювання залучення інвестицій в реальний сектор економіки через індустріальні парки, механізму закупівлі енергосервісу, зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку з метою першочергового забезпечення потреб оборонної промисловості та відбудови об'єктів інфраструктури, скасування реєстрації іноземних інвестицій та внесення змін в правила працевлаштування та тимчасового проживання іноземців, державних інвестиційних проектів, лібералізації готівкових розрахунків, призупинення індексації нормативної грошової оцінки землі з метою збереження виробничого потенціалу вітчизняних підприємств.

Нардепи також розглядатимуть низку постанов. Зокрема, про зміну і встановлення меж міста Бережани Тернопільської області, зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж міста Горлівка та Бахмутського району Донецької області, а також про перейменування міста Мукачеве Закарпатської області.

Крім того, нардепи розглянуть проект постанови про порядок денний п'ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у четвер, 6 жовтня, Верховна Рада України може розглянути питання щодо внесення змін до державного бюджету на 2016 рік за пропозицією уряду.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top