Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності належного соціального забезпечення працівників медичної галузі та створення для них гідних умов праці. Про це повідомляє прес-служба глави держави.
У контексті впровадження медичної реформи Янукович зазначив, що сьогодні в Україні не вистачає лікарів відповідного професійного рівня. "Тому їх треба вчити і створити належні умови. Я маю на увазі заробітну плату, соціальний захист", - підкреслив Президент. "Ця робота також йде, і я переконаний, що ми з цим завданням впораємося. Для цього потрібен час".
Оцінюючи впровадження проекту медичної реформи, Президент підкреслив, що ні в одній країні така модернізація не є простим процесом. Разом з тим, за досить короткий термін в Україні вдалося значно оновити рухомий склад "швидких", забезпечити їх сучасним обладнанням, збільшити кількість і асортимент ліків, які використовують медичні бригади під час роботи.