ВР сьогодні розгляне питання ратифікації міжурядових угод

Верховна Рада (ВР) України розпочне роботу 19 жовтня з питання ратифікації. Про це йдеться у порядку денному роботи ВР, передає кореспондент РБК-Україна.

Парламентарі мають розглянути два проекти законів: про ратифікацію угоди між урядами України і Королівства Саудівська Аравія про співробітництво у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях, а також між урядами України та Молдови про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, членів їхніх сімей та інші види соціального захисту таких осіб.

До включення до порядку денного сесії пропонуються: проект закону про внесення змін до Державного бюджету на 2011 р., проект постанови про вшанування 70-річчя подвигу воїнів Південно-Західного фронту киян, полтавчан і учасників битви під Києвом у 1941 р.

Також народні депутати планують розглянути проект постанови про утворення тимчасової слідчої комісії з розслідування дій працівників органів МВС під час мітингу 24 серпня 2011 р., а також низку опозиційних проектів законів "Про встановлення прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати", "Про зміни до Державного бюджету на 2011 р.", "Про відновлення надбавок та фінансування державних соціальних гарантій дітям війни".

Також парламентарі мають розглянути проект постанови про недопущення упередженого та вибіркового правосуддя при розгляді кримінальних справ відносно Юрія Луценка та Юлії Тимошенко, проект постанови про заслуховування інформації генпрокурора Віктора Пшонки, міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова та голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова щодо неправомірного перешкоджання співробітниками органів МВС проведенню опозиційними партіями мирної святкової ходи 24 серпня 2011 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся