ВР дозволила надання держгарантій для формування стабілізаційного енергофонду

НовиниПолітика    26.01.2016 - 17:19
Фото: Верховна Рада
Фото: Верховна Рада

Законопроект підтримали 228 нардепів

Верховна Рада України в першому читанні підтримала законопроект №3388 "Про внесення зміни до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (щодо стабілізаційного (резервного) енергетичного фонду)". За його прийняття проголосували 228 нардепів.

Проектом закону пропонується доповнити положення Бюджетного кодексу нормою, яка дозволить надавати виключно в межах і за напрямами, визначеними законом про державний бюджет України, державні гарантії для формування стабілізаційного (резервного) енергетичного фонду.

Гарантійні зобов'язання, що виникають у зв'язку з реалізацією цього пункту, належать до гарантованого державою боргу.

Реалізація законопроекту не потребує залучення коштів державного та місцевого бюджетів.

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала законопроект № 1793 "Про внесення змін до кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за порушення законодавства у сфері підтвердження відповідності, виготовлення, виробництва, реалізації, придбання продукції, робіт і послуг, що призвело до створення реальної або потенційної загрози національній безпеці України у воєнній сфері" з пропозиціями президента України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся