ВР проведе комітетські слухання на тему збереження історико-архітектурної спадщини Києва

Верховна Рада Україна (ВР) відмовилася прийняти проект постанови № 10410 про проведення парламентських слухань на тему: "Збереження історико-архітектурної спадщини столиці України". Слухання пропонувалося провести 20 червня 2012 року. "За" проголосували 162 народних депутата з мінімально необхідних 226.

У той же час народні депутати підтримали пропозицію спікера ВР Володимира Литвина про проведення слухань на тему збереження історико-архітектурної спадщини Києва в профільному комітеті із залученням фахівців і громадськості.

Метою слухань є: збереження історичної спадщини Києва із залученням представників КМДА, Київської міської ради, громадських організацій, розробка та узгодження окремого законопроекту, який встановить особливу охоронну процедуру збереження історичних пам'яток міста Києва, комплексний аналіз сучасного стану та перспективи збереження історико-культурних та архітектурних пам'яток Києва. Розробка програми збереження "Старого Києва", надання Андріївському узвозу статус Національного історико-архітектурного заповідника, де буде заборонено нове будівництво, що вимагає громадськість ще з 2009 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся