ВР проголосує призначення нових членів ЦВК у день внесення подання президентом

НовиниПолітика    14.11.2016 - 23:55
Фото: Андрій Парубій розповів, коли винесе на голосування призначення нових членів ЦВК
Фото: Андрій Парубій розповів, коли винесе на голосування призначення нових членів ЦВК
У четвер Рада розгляне зміни до Податкового кодексу, - Парубій ЦВК просить майже в 19 разів збільшити фінансування місцевих виборів у 2017

На думку голови Верховної Ради Андрія Парубія, це питання потребує негайного вирішення

Питання щодо призначення нових членів Центральної виборчої комісії (ЦВК) буде внесене до порядку денного Верховної Ради у день відповідного подання президента. Про це повідомив голова ВР Андрій Парубій в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.

"Вважаю, що це питання потребує негайного вирішення. Проблема полягає лише у тому, що те подання, яке подав президент України у парламент, не знаходить підтримки більшості фракцій", - заявив Парубій.

З його слів, найбільші фракції раніше звернулися з проханням перенести відповідне питання до окремого з’ясування.

"Я звернувся, у тому числі публічно, до президента України, щоб він переніс подання, провівши попередні консультації з фракціями. Це цілковито повноваження президента України... Я сподіваюся, що найближчим часом ця дія відбудеться... Тоді я обіцяю невідкладно в той самий день це питання поставити у порядок денний для розгляду", - додав Парубій.

Нагадаємо, у жовтні ЦВК розподілила майже 12 млн гривень субвенцій з держбюджету на підготовку і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 18 грудня 2016 року.

Читайте в розділі

У системі е-декларування за останній місяць збоїв не було, - НАЗК

Конгрес США заборонив виділяти Пентагону гроші на військове співробітництво з Росією

Україна зараз воює, щоб "поховати" Радянський Союз, - Порошенко

On Top